GittiGidiyor İrtibat ve Müşteri Hizmetleri Numarası

Gelişen teknoloji, değişen dünya ile birlikte günden güne ihtiyaçlarımızı karşıladığımız mecralar da değişmeye devam ediyor. Bunlardan biri de artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan internetin bize sunduğu karşı konulamaz kolaylıkları ile bizi adeta içine çeken kocaman dünya. Artık bir çoğumuz yemeğini tek tık ile internetten evine kadar sipariş verebilirken öte yandan sinemaya gitmeden son çıkan filmi online olarak kiralayabiliyor yada satın alarak evimizde sevdiklerimizle birlikte keyifli vaktin tadını çıkarabiliyoruz. Bir çoğumuz da alışveriş merkezlerine uğramadan ister hiç kullanılmamış isterse de ikinci el ürünleri kapılarına kadar getirtebiliyor. Evet bu iştirakın adı Gittigidiyor.com

GittiGidiyor.com Artık  Bir eBay Şirketi 

Şubat 2001 yılında 3 Türk girişimcinin Türkiye’ de elektronik ticaretin gelişebilmesi adına kurdukları gittigidiyor isimli online satış sitesi alıcı ile satıcıyı bir araya getirerek doğrudan satış yapmayı hedefledi ve başardı. Kurulduğu günden itibaren yalnızca gittigidiyor adı altında yaklaşık 13 milyon adet satışa ev sahiplliği yapan sitenin adına “sıfır risk sistemi” dediği kullanıcı dostu bir de güvenlik sistemi var. Sistem sayesinde kullanıcı ödediği tutarı güvence altına alarak acaba param kaybolacak mı? Ürünüm geldi mi ? yanlış ürün mü gönderecekler kaygısından kurtulmuş oluyor. Şirket günden güne kendi hedeflerini aşarak yabancı yatırımcıların da dikkatini çekmiş ve 2007 yılında şuanda dünyanın en büyük elektronik ticaret sitesi konumunda olan eBay, GittiGidiyor’ a ortak olarak şirketin kaderini değiştiren bir hamle yapmış oldu. Aynı zamanda Gittigidiyor yöneticileri de yine kendi isimlerinin bir alt markası olan Ciimri.com sitesini kullanıcılarına sunarak bu süreçte daha farklı yatırımlar yapmaya karar verdiler. eBay ise çok geçmeden yalnızca 1 yıl sonra GittiGidiyor’un %93 hissesini alarak GittiGidiyor sitesini tamamen kendi bünyesi altına aldı.

GittiGidiyor İrtibat ve Müşteri Hizmetleri Numarası

GittiGidiyor şirketinin koruduğu kullanıcı haklarından taviz vermeyerek her geçen gün kullanıcılarına daha fazla adapte etmeye çalışan eBay, GittiGidiyor.com dan alınan her ürün için sizlerin görüş ve geri bildirimlerinizi önemle beklemektedir. Eğer sizde yaşadığınız olası bir sorunu yada kafanıza takılan her hangi bir konuda GittiGidiyor.com müşteri hizmetlerinden bilgi almak istiyorsanız aşağıda sizler için yayınladığımız çağrı merkezi numarasını tuşlayarak durumu aktarmanız yeterli olacaktır.


GittiGidiyor.com Merkez Ofis Adresi
GittiGidiyor.com Merkez Ofis Adresi  My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul

GittiGidiyor İrtibat ve Müşteri Hizmetleri Numarası
+90 (216) 687 02 99

GittiGidiyor.com Faks Numarası
+90 (216) 687 02 98

GittiGidiyor.com Email Adresi
gittigidiyor@hs05.kep.tr

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Gitti Gidiyor İrtibat ve Müşteri Hizmetleri Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

2 yorum

 1. PUMA 36011605 TURİN ERKEK BEYAZ SPOR AYAKKABISI

  MADDE 1- TARAFLAR

  1.1- SATICI

  Adı-soyadı : BEREN AÇIK HAVA OYUN PARKLARI SPOR MALZ.GİYİM LTD.ŞTİ
  Adresi :hacı bektaşi veli cad.4,sok no:11/A Merkez Tokat
  Telefon :356-2149524
  1.2- ALICI

  Adı-soyadı : murat ay
  Adresi :ilyasköy mh aziziye cd 185 a [kuafor murat] ilkadım samsun İlkadım Samsun
  Telefon :543 7203796
  Bundan böyle Alıcı ve Satıcı birlikte “Taraflar” olarak anılacaktır.

  Taraflar www.gittigidiyor.com sitesinde belirtilen kurallar dahilinde platform üzerinden birbirleri ile iletişim kurabileceklerdir.

  MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KONUSU:

  İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin (Bundan sonra Sözleşme olarak anılacaktır) konusu, aşağıdaki nitelikleri ve satış fiyatı belirlenen ürün ile ilgili olarak Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir.

  MADDE 3- ÜRÜN BİLGİLERİ:

  İşbu Sözleşme konusu ürüne; ürünün satış bedeline, teslim ve ödeme şekillerine ait bilgiler aşağıdaki gibidir:

  Ürün Numarası 341981872
  Ürün Markası/modeli Puma
  Ürün Miktarı (adet) 1
  Satış Fiyatı (KDV dahil) 251,01 TL
  Ödeme Şekli Kredi kartı tek çekim
  Teslimat Adresi ilyasköy mh aziziye cd 185 a [kuafor murat] ilkadım samsun İlkadım Samsun
  Fatura Adresiilyasköy mh aziziye cd 185 a [kuafor murat] ilkadım samsun İlkadım Samsun
  Teslim edilecek kişimurat ay
  Kargo Ücretini Karşılayacak Taraf Satıcı
  Cayma hakkı bildirimini Bana Özel/Durum sayfasından “Sorun Bildir” aracılığıyla Satıcı’ya ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiye https://yardim.gittigidiyor.com/arama-sonuclari?kat=du ulaşabilirsiniz.

  MADDE 4 – GENEL HÜKÜMLER

  4.1 Alıcı ve Satıcı, Sözleşme konusu ürününe/hizmetine ilişkin listeleme sayfasında yer verilen açıklamalardan, ürünün/hizmetin sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile birlikte teslim edilmesinden Satıcı’nın sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

  4.2 Alıcı, işbu Sözleşme öncesinde Satıcılar tarafından listeleme sayfasında yer verilen ürün/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimatına ilişkin bilgiler dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere ürün/hizmet ile ilgili her türlü bilgiyi ve işbu Sözleşme’nin 3. maddesinde belirtilen ürün/hizmete ilişkin bilgileri okuduğunu, anladığını ve işbu Sözleşme akdedilmeden önce gerekli teyidi verdiğini kabul ve beyan eder.

  4.3 Alıcı, işbu Sözleşme öncesinde ürün/hizmete ilişkin ön bilgilendirme formunu teyit ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  4.4 Taraflar işbu Sözleşme şartlarının yanı sıra Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerini kabul ettiklerini ve bu hükümlere uygun hareket edeceklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

  4.5 İşbu Sözleşme’nin tüm maddeleri Satıcı ve Alıcı tarafından okunmuş ve kabul edilmiş olup, işbu Sözleşme Alıcı tarafından elektronik olarak onaylandığı tarihte yürürlüğe girer.

  4.6 Alıcı ve Satıcı, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında GittiGidiyor’un mesafeli sözleşme kurulmasına aracılık eden Aracı Hizmet Sağlayıcı sıfatına haiz olduğunu ve Satıcı ve Alıcı tarafından sağlanan içerikleri kontrol etmekle, bu içerik veya içeriğe konu mal ve hizmetle ilgili hukuka aykırı bir faaliyetin ya da durumun söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü ve sorumlu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Taraflar, işbu Sözleşmeye konu üründen/hizmetin sunulmasından kaynaklanan tüm sorumluluğun Satıcı’ya ait olduğunu; www.gittigidiyor.com sitesinin Alıcı ve Satıcı arasındaki işbu Sözleşmenin tarafı olmadığını ve işbu Sözleşmeden kaynaklanan yükümlülüğü bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Satıcı, Gitti Gidiyor kullanıcı sözleşmesinde tanımlanan Sıfır Risk Sisteminin işleyişinn sağlanması amacıyla satışa sunduğu ürün ve/veya hizmetlere ilişkin bedellerin kendi nam ve hesabına Alıcı’dan tahsil edilmesi konusuna münhasır olarak, GittiGidiyor’u temsilci olarak atadığını kabul etmektedir. Temsil yetkisinin Satıcı tarafından iptal edilmesi halinde GittiGidiyor, kullanıcı sözleşmesini feshetme ve Satıcı’nın üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir. Alıcı, ürün ve/veya hizmetlere ilişkin ödemeyi Satıcı’nın temsilcisi sıfatıyla GittiGidiyor’a yapmakla alım-satım akdi kapsamında ödeme yükümlülüğünü ifa etmiş olacaktır.

  4.7 İşbu Sözleşme, Alıcı ve Satıcı için Gitti Gidiyor Kullanıcı Sözleşmesi’nden kaynaklanan yükümlülüklerini ortadan kaldırmaz. Taraflar, GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi ve eklerinde düzenlenen kurallara uymakla yükümlüdür.

  4.8 Taraflar, aralarındaki işbu sözleşmeden kaynaklı doğacak ihtilaflardan dolayı GittiGidiyor’un, idare ve yargı kararları dahil olmak üzere, herhangi bir zarara uğraması halinde onaylamış oldukları Gitti Gidiyor kullanıcı sözleşmesi ve sitedeki diğer kurallar kapsamında GittiGidiyor’un söz konusu zararları kendilerine rücu etme hakkı olduğunu kabul ederler.

  MADDE – 5 CAYMA HAKKI:

  5.1 Alıcı, işbu Sözleşme konusunun ürün olması halinde; ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye / kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde, işbu Sözleşme konusunun ürün dışında bir hizmetin sunulmasına ilişkin olması halinde, işbu Sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin işbu Sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Alıcı’nın, cayma hakkını kullanabilmesi için, bu süre içinde Satıcı/Sağlayıcı’ya bildirimde bulunması şarttır.

  5.2 Taraflar, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği md. 15/1 uyarınca cayma hakkını aşağıdaki hallerde kullanamayacağını kabul etmiştir:

  5.2.1 Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler,

  5.2.2 Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar,

  5.2.3 Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek mallar,

  5.2.4 Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanlar,

  5.2.5 Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallar,

  5.2.6 Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemeleri,

  5.2.7 Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar,

  5.2.8 Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin hizmetler,

  5.2.9 Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar,

  5.2.10 Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler.

  5.3 Alıcı’nın cayma hakkını kullanması hâlinde Satıcı, cayma bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren en geç 14 (on dört) gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi tüketiciye hiçbir masraf yüklemeksizin iade etmekle yükümlüdür. Alıcı ise cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiği tarihten itiaren on (10) gün içerisinde malı satıcıya veya yetkilendirmiş olduğu kişiye geri göndermek zorundadır.

  5.4 Alıcı, cayma hakkının hukuka uygun olarak kullanıldığı durumlarda iade işlemini gerçekleştirirken Satıcı tarafından kendisine bildirilen taşıyıcıyı tercih edecektir. Alıcı’ya iade için herhangi bir taşıyıcı bilgisinin sunulmadığı veya adresinde söz konusu taşıyıcının şubesinin bulunmadığı haller dahil olmak üzere Satıcı, Alıcı’dan hangi ad altında olursa olsun iade masrafı talep edemez. Satıcı ilave hiçbir masraf talep etmeksizin iade edilmek istenen ürünü Alıcı’dan almakla yükümlüdür.

  5.5 Alıcı tarafından sipariş edilmeyen malın teslimi veya hizmetin sunulması durumunda, ürünün kullanılması veya hizmetin tüketilmesine ilişkin durumlar saklı kalmak kaydıyla, Satıcı, Alıcı’ya karşı herhangi bir talepte bulunamaz.

  MADDE – 6 YETKİLİ MAHKEME:

  İş bu Sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda her yıl Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Alıcı’nın yerleşim yerindeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

  İşbu sözleşme 18 / 04 / 2018 tarihinde kurulmuştur.
  bu şahıs telefonlarıma bakmıyorr maduriyetimi gidermiyorr ayakkabı yırtıldı değişmiyorr beni sitenin sayfasından silmişş maduriyetimin giderilmesini istiyorumm bu sözleşmeyle bimer tüketici mahkemesine başvurucağımı beyan ediyorum saygılarımla
  SATICI

  BEREN AÇIK HAVA OYUN PARKLARI SPOR MALZ.GİYİM LTD.ŞTİ

  ALICI

  murat ay

 2. İnternet sitenizden 2017 yılının Mayıs ayında Gülhan YASAN adına ROWENTA markalı 2211400051modelli Compact Power Cylonic elektik süpürgesi satın aldım. Elektrik süpürgem arıza yaptı. Kutu üzerinde garanti belgesi bulunmakla birlikte yetkili servis faturayı şahsımdan talep etti. İlgili faturayı bulamadım. Müşteri temsilcinizle yaptığım telefon görüşmesinde satıcı firmanın telefon numarasının 444 2 316 olduğu belirtildi. Ancak kendileri ile yaptığım görüşmede, sitenizle herhagi bir alakalarının olmadığı belirtilmektedir. Yanıltıcı bilgi tarafıma verildi ve zaman kaybettim. İlgili ürünün fatura örneğine ihtiyacım bulunmaktadır. İlgili faturanın bir suretini talep ediyorum. İlgili ürün 037713 fatura/İrsaliye numarası ile 06/06/2017 tarihinde şahsıma gönderilmiştir. Şu anda mağdurum. Araştırıldığında görüleceği üzere, pek çok alışverişimi siteniz üzerinden yapıyorum. Konu ile ilgili yardımcı olup sağlıklı bilgi verirseniz memnun olurum.
  GÜLHAN YASAN TEL: 0 541 679 32 44

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*