Garanti Bankası İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Garanti Bankası İletişim ve Çağrı Merkezi Numarası

Reklam yüzleri, sempatik ve neşeli temalı reklamları ile gönlümüze taht kurmuş Garanti Bankası Türkiye’nin en iyi bankalarından biridir. Peki müşteri hizmetleri, iletişim ve çağrı merkezi numaraları gibi konuları ne alemde?

Garanti Bankası

Türkiye’nin en iyi özel bankalarından Garanti Bankası, 1946 yılında kurulmuş ve günümüze kadar gelmiştir. Kuruluş üssü Türkiye’nin başkenti Ankara’dır. Toplam da 13+ Milyon mutlu müşterisi bulunan Garanti Bankası ülkemiz de en geniş yelpazeli özel bankalar arasında ikinci sırada gelmektedir. Bankanın maskotu ve tema rengi yeşildir. Sayısız şube, atm ve özel kurumları bulunan bankanın günümüz veriler dahilinde ülkemizde toplam da 900-1000 adet arası şubesi, yavru vatan Kıbrıs’ta ise 6 aynı zaman da yurtdışında da Lüksemburg ( 1 ) , Malta ( 1 ) gibi ülkelerde şubeleri bulunmaktadır. 

Bankanın ATM kolaylığı ise Türkiye’nin 81 ilinde geçerli durumda. ATM ‘ lerinin çok fazla tutulmasının sebebi dış görünüş, ve işlem kolaylığı açısından diğer rakiplerine oranla çok daha pratik ve kolay kullanım sunması. Şüphesiz işlemlerinizi dokunmatik panelde saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zaman da güvenlik kamerası gibi etkenler de bir hayli etkin durumda kullanılıyor.

Garanti Bankası Mutlu Müşteriler

Kredi, ihtiyaç kredisi veya teşvik primi gibi terimleri duyunca bir çoğumuz korkarız halbu ki Garanti Bankası Türkiye’de özel bankalar arasında en çok kullanılan ikinci bankadır. Dolayısı ile gayete güvenilir ve kendini ispatlamış bir bankadır. Öyle ki mali değeri 107 milyar amerikan doları gibi devasa bir bütçedir. Şu anda aktif ceoluk görevini ise 2015 yılından beri Ali Fuat Erbil yapmaktadır. Genel müdürlük binası ise İstanbul / Beşiktaş’dadır. Bankanın aktif 16 adet yan kuruluşu bulunmaktadır. Holdingden, gayrimenkule, payment sisteminden kültür sanat alanına kadar bir çok bölgede aktif olarak görev yapan garanti bankası ülkemizi spor müsabakaları anlamında ise hemen hemen her alanda destekleyip sponsorluk görevini üstleniyor.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numaraları

Bankanın yılın her günü her saati ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri servisi bulunmaktadır. Dolayısı ile bu konuda gönlünüz rahat olsun kesinlikle bir sorununuz, öneriniz veya şikayetleriniz var ise bunu müşteri temsilcilerine ulaştırıp çözüme kavuşturmanız içten bile değil. Aynı zaman da vereceğimiz rakamlar yardımı ile kısayoldan oto tele sekretere yakalanmadan garanti bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabileceksiniz.

Sistemin sizi sesiniz den tanıyan özelliği, müşteri numaranızdan veya TC numaranızdan tanıyan özelliği bulunmaktadır. Tabi dilerseniz bunları müşteri temsilcisi ile görüşerek deaktif konuma getirebilirsiniz. Garanti Bankası çağrı merkezlerine dilediğiniz yerden, dilediğiniz numaradan ulaşabilirsiniz. Konuşmalarınız aynı zaman da kayıt altına alınır ve ileride doğabilecek sorunlara karşı sizin için güvenlik anlamında kullanılabilir. Müşteri hizmetlerine bağlandığınız da para çekimi hariç bütün işlemlerinizi telefonda gerçekleştirebilirsiniz. Bakiye sorgulama, para geldimi  diye sorgulama, atm sorgulama, borç ödeme, kredi başvurusu ve daha bir çok olanaklar sizi Garanti Bankası müşteri temsilciliğinde bekliyor.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası
444 0 333 
Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Aktif Bağlantı
 0850 222 0 333 
Garanti Bankası Şirket İletişim Numarası
0212 318 18 18 
Garanti Bankası Çağrı Merkezi Numarası
444 0 333 
Garanti Bankası İletişim E Mail Adresi
yersaglayici@garanti.com.tr
Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak İçin Kısayollar
  • Kayıp kart menüsü için 0‘a basınız.
  • Banka ve Kredi Kartı işlemleriniz için 1‘e basınız.
  • Bankacılıkla ilgili işlemleriniz için 2‘ye basınız.
  • İnternet ve cep bankacılığı hakkında sorularınız için 3‘e basınız.
  • Kampanya ve fırsatlara ulaşabilmek için 4‘e basınız.
  • Eğer direk, müşteri temsilcisiyle iletişime geçmek istiyorsanız ard arda bu numaralara basınız. : 1 – 3 – 5
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Garanti Bankası İletişim ve Çağrı Merkezi Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*