Fox Tv Fatih Portakal ile Ana Haber Bülteni Whatsapp İhbar Hattı

Fox Tv’ nin hemen hemen her akşam evimize misafir olan ismi Fatih Portakal, Tarafsız ilkeli dürüst ve doğrudan eleştirel yayıncılık anlayışı ile tarafsız haberciliğin neredeyse  ülkemizde bulunan son temsilcisi olmaya devam ediyor. Fox haber ekibinin her akşam sizler için hazırlayıp Fatih Portakal’ ın sunduğu Ana Haber Programı hafta içi her akşam saat 19:00 da Fox ekranlarında oluyor. Hafta sonları ise yine saat 19:00 ‘ da Gülbin Tosun ile Ana haber programı devam ediyor. Eğer sizin de  Fox tv ekibine bildirmek istediğiniz bir olay var ise Whatsapp ihbar hattı numarasını kaydedip mesaj atarak sesinizi duyurma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fox Tv Fatih Portakal ile Ana Haber Bülteni Whatsapp İhbar Hattı

24 Şubat 2007 tarihinde TGRT’nin yayın haklarının devredilmesinden sonra aynı frekansı kullanarak Fox tv yayın hayatına başlamaktadır. News Corparation’un Türkiye’ de ki yayın yapan kanalı olarak yayıncılık yapmaktadır. Fatih Portakal ise o dönemde kariyerini Kanal D ekranlarında muhabir olarak sürdürmekteydi daha sonra Kanal D ekranlarındaki Muhabirlik kariyerine son vererek Fox tv de Gece haberlerinin sunucusu oldu, daha sonra Fatih Portakal ile Çalar Saat adındaki programda da sabah haberlerini sunmaya başlayan tarafsız gazeteci şu anda Fox Ana Haber programını sunmaktadır.

Whatsapp İhbar Numarası

Her kesimden insana eşit mesafede durarak tarafsız bir şekilde görevini icra etmesi ile dikkat çeken gazeteci izleyicilerinde gelen mesajlara paylaşmaya ve onların sorunlarını kamuoyuna duyurmaya çalışan Fox Ailesi sizlerden gelecek en ufak bilgiyi bile değerlendirerek haber niteliği taşıyan her haberi ekranlara taşımaya çalışıyor. Eğer sizde haber değeri taşıdığınız bir olaya tanık olduysanız ve sesinizi duyurmak istiyorsanız Fox Tv Fatih Portakal ile Ana Haber Bülteni Whatsapp İhbar Hattına mesaj atarak yaşadığınız olayı ekranları başındaki izleyiciler ile paylaşabilirsiniz. Aşağıda sizler ile paylaşacağımız numara Fox Tv Fatih Portakal ile Ana Haber Bülteni Whatsapp İhbar Hattının numarası olup numarayı kaydedip mesaj atmanız ve konu ile ilgili birkaç açıklayıcı cümle yazmanız yeterli olacaktır.

Fox Tv Fatih Portakal ile Ana Haber Bülteni Whatsapp İhbar Hattı
0 542 370 45 45
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Fox Tv Fatih Portakal ile Ana Haber Bülteni Whatsapp İhbar Hattı
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

1 yorum

  1. Sayın portakal. Biz izmir alsancakta bornova sokağı 1469 sokakta oturmaktayız. N0 63 te apartmanın altında sokak bornova adlı bar var. Haftada 3 gün çarşamba cuma ve c.tesi günleri gece saat 02 ye kadar canlı müzik yayını yapıyor. İşe okula uykusuz gidiyoruz. Uykusuz kalıyoruz. Yaşlı ve hasta insanlar var. Alsancak karakolu ve 155 i arıyoruz. Dalga geçip gelmiyorlar. Sizi başbakana yazacağım deyince söylersen söyle diyorlar. Bu sokak izmirin göbeğinde ama dağ başı muamelesi görüyor. En son bu akşam saat 00.30 da aradım. Gelmediler
    Ne olur siz araştırın bu saatte kimler görevli ve duyarsız
    Sayın hüseyin aşkın masa başında oturacağına polislerle ilgilensin. Bu sokağa ne emniyet müdürü ne kaymakam nede vali karışıyor. Chp li kocaoğlu ve pekdaş hak getire. Ne olur bizim sesimizi siz gazeteci olarak sesimizi duyururmusunuz. Tek çare siz ve kanalınız. Sokakta travestiler fuhuş yapıyor polis bunlarla arkadaş olduğu i
    İçin ilgilenmiyor bile. Sabah sokakta hapçılar bizlere saldırıyor. Çoğu komşular evlerini satıp gittiler. Adaletli türkiye nerde. Nerde Adalet nerde devlet. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*