Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fibabanka bireysel ve ticari alanda hizmet veren Türkiye’nin özel sermayeli bankalarından biridir. Fiba Grup adı altında finansal sektöre 2010 yılında katılmıştır. Şu anda Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir ve Antalya’ya ek olarak 14 şehirde bulunan şubeleriyle hizmet vermektedir.  Bankacılık hizmetleri olarak müşterilerine sunduğu krediler, kredi kartları ve banka kartları bulunmaktadır. Türkiye genelinde bulunan 74 adet şubesiyle güvenli ve kolay bankacılığı müşterilerinin kullanımına sunmayı amaçlamışlardır. Ayrıca internet , mobil ve telefon bankacılığı hizmetleri sayesinde hızlı bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Gelişen dünyaya ayak uydurmayı, müşterilerinin memnuniyeti için çalışmayı ve Türkiye’nin en sevilen bankası olmayı istedikleri için hizmetlerini geliştirmeye çalışmaktadırlar. Fibabanka kredi kartları kullanan müşterileri için bir çok avantajı bulunmaktadır. Size özel kampanya ve fırsatlardan Fibabanka kredi kartı müşteri olarak kolayca yararlanabilirsiniz. Ayrıca avantajları arasında taksitli ödeme olanağını ve bonus kazanma fırsatını müşterilerine sunmuştur.  Alışveriş yaptıkça kazandıran bonus uygulaması ile alışverişlerinizi ücretsiz bir şekilde yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Dünyanın her yerinde geçerli bir kredi kartı olarak hizmet vermektedir. Fibabanka müşteri hizmetleri iletişim merkezi telefon numarası sayesinde müşterilerinin memnuniyetini düşünerek hizmetlerini daha da iyi hale getirmektedir.

Fibabanka çağrı merkezi iletişim telefon numarasını öneri, dilek ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Fibabanka yetkilileri tarafından yaşadığınız sorunlara ait sorularınız ve danışmak istediğiniz konularla ilgili 7 gün 24 saat boyunca kolay bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Fibabanka müşteri iletişim telefon numarası: 444 88 88 – 0850 222 77 77

Arama terimleri: Fibabanka müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Fibabanka çağrı merkezi iletişim telefon numarası  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*