Fenerium Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Fenerium Türkiye’de spor giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2000 yılında Fenerbahçe Spor Kulubü’ne bağlı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra taraftarların kulüplerine destek olmaları amacıyla lisanslı ürünleri ile hizmet vermiştir. Fenerium birçok farklı alandan ürünleri ile hizmet vermektedir. Fenerium mağazalarında kadın, erkek ve çocuk giyim alanında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında gömlek, forma, eşofman, kaban, elbise ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Fenerium mağazalarında ayakkabı alanında da ürünlerini satışa sunmuştur. Fenerium çanta, şapka, cüzdan ve çorap gibi aksesuar alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Fenerium nevresim takımı ve yatak örtüsü gibi ev tekstili alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Fenerium mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de sipariş verme imkanınız bulunmaktadır. Fenerium internet sitesi üzerinden yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermektedir. Fenerium farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Fenerium mağazaları ve internet sitesi sayesinde lisanslı ürünlerini satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Fenerbahçe müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Fenerium müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Fenerium çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında sormak istedikleri sorular ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Fenerium müşteri iletişim telefon numarası: 0216 542 16 56

Arama terimleri: Fenerium müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Fenerium çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*