Enpara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Enpara

Enpara.com, Eylül 2012 tarihinde QNB Finansbank tarafından, müşterilerin temel bankacılık ihtiyaçlarını fiziksel şubelere gitmeden yalnızca dijital kanallar aracılığı ile karşılanmasını hedefleyen bireysel bir banka olarak kurulmuştur.

Enpara Nedir?

Enpara, fiziksel şubesi hiçbir yerde bulunmayan QNB Finansbank’ın kurmuş olduğu bir internet bankacılığı sistemidir. Enpara’nın hiçbir şehirde şubesi bulunmamaktadır. Fiziksel banka şubelerinin vermiş olduğu tüm temel hizmetleri, neredeyse bir tık ile tamamlayabileceğiniz bir oluşumdur Enpara. Kolay bir kullanım arayüzüne sahip olan Enpara, yapacağınız hiçbir işlem üzerinden komisyon ücreti almamaktadır. Sözleşme detaylarında kullanım süresi boyunca ”hiçbir işleminizden ekstra komisyon ücreti alınmayacaktır” ibaresi yer almaktadır.

Enpara Kullanmak Faydalı Mıdır?

Kesinlikle evet. Enpara; diğer mevcut bankalar gibi kart aidatı, hesap işletim ücreti, havale ve EFT işlemler ücretleri kesinlikle almaz. Hatta yeni çıkarmış olduğu Encard kredi kartını devamlı kullanan müşterilerine yalnızca 2 sene için her sene sonunda 100 TL’lik kullanabileceğiniz nakit parayı Enpara vadesiz hesabınıza aktaracağını taahhüt etmektedir. Enpara üzerinden yatırım yapabileceğiniz üç farklı hesap çeşidi bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir; Vadeli Mevduat Hesabı, Birikim Hesabı ve Altın Hesabı’dır. Tüm hesaplar için güncel kurlar üzerinden alım ve satım işlemlerinizi güven içerisinde tek bir tık ile tamamlayabilirsiniz. Altın hesabında ise; anlık kur üzerinden TL şeklinde altınlarınızı alıyor, kur artışında yada düşüşünde o an ki fiyat üzerinden satabiliyorsunuz. Tüm işlemleriniz saniyeler içerisinde tamamlanmaktadır.

Enpara’ya Nasıl Başvurabilirim?

Enpara’nın resmi internet sitesi üzerinden hangi ürününe sahip olmak istediğinizi seçtikten sonra gerekli ve ilgili formları doldurmanız gerekmektedir. Tüm ürünlerini bizzat satış temsilcisi çalışanları evinize kadar getirmektedir. Gerekli sözleşmeler ve kartınız şık bir kutu içerisinde küçük bir kalem hediyesi ile birlikte kapınıza kadar getirilmekte, kartın tüm kullanım detayları tarafınıza aktarılıp; kartınız aktif edildikten sonra size teslim edilmektedir.

Enpara Müşteri Hizmetleri Numarası

Enpara hakkında soru ve sorunlarınız var ise müşteri hizmetleri hattı son derece hızlı ve samimidir. İnternet ve mobil bankacılık üzerinden canlı destek hattına bağlanabilir 7/24 tüm konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız anda, çok kısa bir süre içerisinde sizi direk müşteri hizmetleri çalışanı hatta hazır durumda bekliyor olacaktır.

Enpara Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 222 3663
Enpara Genel Müdürlük Adresi
Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 34394 Şişli / İstanbul
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Enpara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*