English Home İletişim Telefon Numarası

English Home Türkiye’de ev tekstili alanında hizmet veren mağazadır. English Home 1991 yılında ürünleri ile faaliyetlerine başlamıştır. English Home Turgut Aydın Holding’e bağlı olarak ev tekstili alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. English Home mağazalarında birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri sayesinde hizmet vermektedir. English Home mağazalarında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında nevresim takımı, yatak örtüsü, battaniye, masa örtüsü, baharatlık ve fincan takımları bulunmaktadır. Ayrıca English Home mağazalarında kırtasiye alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. English Home ev tekstili alanında ürünlerinin yanı sıra giyim alanında pijama ve çorap gibi ürünleri ile mağazalarında müşterilerine hizmet vermektedir. English Home mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde toplamda 115 adet mağazası ile hizmet veren English Home mağazaları ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. English Home farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan English Home müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için English Home müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

English Home çağr merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

English Home müşteri iletişim telefon numarası: 0850 724 03 46

Arama terimleri: English Home müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, English Home çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*