Ekşi Sözlük İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Ekşi Sözlük İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Günümüzün en büyük interaktif sözlüğü ekşi sözlük her gün binlerce yazarı tarafından binlerce entry girilerek bizleri bilgilendiriyor. Peki Ekşi Sözlük iletişim, çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numaraları nelerdir?

Ekşi Sözlük – Kutsal Bilgi Kaynağı

Şu anda Türkiye’de yayınlanan sözlükler arasında en aktif kullanılan sözlük olan Ekşi sözlük binlerce yazara sahiptir. Sınırsız bilgi kaynağı olan sözlükte her gün yeni yeni şeyler hakkında yeni bilgiler girilmektedir. Aynı zamanda yazarların birbirleriyle tartışarak bilgiler paylaştığı bir ortam olan Ekşi Sözlük günlük milyonlarca ziyaretçi ağırlıyor.

Ekşi sözlüğün tarihi aslında çok garip, daha internetin Türkiye’de yeni yeni filizlendiği zamanlarda 1999 yılında Sedat kapanoğlu tarafından sourtimesın ilk parçası olarak oluşturulmuştur. Daha sonra aldığı ilgi ve alakadan ötürü sözlük farklı bir gruba ayrılmıştır. Sözlükte efsaneleşen konunun ilk adı penadır. Yani 1999 yılında hayatımıza giren Ekşisözlük şu an günümüzde hala yürürlülüğe devam etmektedir.

Ekşi Sözlük İletişim Numaraları

Sloganı ” kutsal bilgi kaynağı ” olan Ekşisözlük rakiplerinin yanı sıra Uludağ, incisözlük gibi birçok sözlükler açılmasına rağmen popülaritesini her zaman korumuştur. Bu popülarite de ki şüphesiz en büyük etken yazarların bilgileri paylaşırken kendi kusurlarını belli bir kalıp şeklinde paylaşmasıdır. Ekşisözlük Bu kadar popüler bir sosyal medya olmasına rağmen üyelik alımlarını ara sıra yapmaktadır.

Ayrıca yazarlık sisteminde mevcut bir rütbe sistemi bulunmaktadır. Bu rütbe sisteminde Çaylak, hırçın golcü, anarşist gibi rütbeler var.

Ekşi Sözlük Müşteri Hizmetleri
0212 284-8439
Ekşi Sözlük Çağrı Merkezi No
0212 284-8439
Ekşi Sözlük İletişim Numarası
0212 284-8439

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Ekşi Sözlük İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*