Ebebek İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Ebebek İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Bir çok ailenin hayalidir bebek sahibi olmak. Belki de böyle bir vesile ile kurulan ebebek bu anlamda bütün ailelerin ihtiyaçlarını fazlası ile karşılıyor diyebiliriz. Peki geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünlerinin yanı sıra müşteri hizmetleri anlamında nasıldırlar? 

E Bebek

15 Yıldır büyük bir istikrar ve başarı ile yürürlüğüne devam eden ebebek sitesinin bu kadar tutulmasının ve el üstünde tutulmasının şüphesiz en büyük sebebi verdikleri kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir kuşkusuz. Bebekler için kıyafetlerden, araç gereçlere, emzik gibi küçük eşyalardan, beşik gibi temel ihtiyaçlara kadar bebeklere dair aradığınız ne varsa bulabileceğiniz ebebek kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

Kurulduğu ilk günden bu yana büyük ilgi gören ve zaman zaman popüleritesi ile gündeme gelen ebebek, eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız ileride büyük işinize yarayacaktır. Aynı zaman da çocuk sahibi olduktan sonra gereken eşyaları, kampanyalı fiyatları kaliteli ürünleri ile yine size ebebek sağlayabilecek potansiyelde bir alışveriş sitesidir.

Aynı gün içerisinde ürününüzü kargolamak, 50 TL ve üzeri eşyalarınızdan kargo ücreti almamak gibi cömertlikleri de bulunan sitenin yöneticileri de bir o kadar güler yüzlü ve başarılı. Aynı zaman da Türkiye’nin çeşitli büyük AVM lerinde de mağazaları yer alan ebebek’in şöyle de güzel bir teklifi var. Online mağazadan aldığınız ürünleri elinize ulaştığında eğer yakınınınız da avm varsa şayet içinde de ebebek bulunuyorsa bu mağazalardan değişim, iade veya farklı bir ürün talebinde de bulunabiliyorsunuz.

Ebebek Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Bir çok kullanıcımız tarafından yöneltilen diğer bir soru ise ebebek’in müşteri hizmetlerinin hangi günler saat kaç arasında aktif çalıştığıdır. Bizim bilgilerimiz doğrultusunda Pazartesi-Cuma : 09.00-17.00 Cumartesi – Pazar ise çalışmadıkları yönünde. Fakat yine de sizlere vereceğimiz müşteri temsilcisi, iletişim ve çağrı merkezi numaralarından dilediğiniz gibi arayıp öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda müşteri hizmetlerinden kargo sorgulama yada ürünleriniz hakkında bilgi veya aldığınız ürünün nerde olduğuna dair çeşitli bilgileri de alabilirsiniz. Aynı zamanda iade prosedürlerini ve fiyat politikaları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Takıldığınız yerleri bizlere yorum bölümünden veya iletişim adreslerimizden ulaştırabilirsiniz.

Ebebek Müşteri Hizmetleri Numarası
216 325 11 11
Ebebek Müşteri Temsilcisi No
216 325 11 11 
Ebebek Çağrı Merkezi Numarası
  • 0 (216) 325 11 11  Telefon
  • 0 (216) 325 08 15  Faks
Ebebek İletişim Adresleri
İçerenköy Mahallesi Değirmen Yolu Caddesi No:37 D:6 PK: 34752
Ataşehir / İstanbul
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Ebebek İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*