E-tesettür Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

E-tesettür Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren internet sitesidir. İlk olarak 2012 yılında ürünleri ile faaliye başlamıştır. Daha sonra tesettür alanında müşterilerine birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermiştir. E-tesettür müşterilerine tesettür giyim alanında farklı model ve fiyattan ürünleri sayesinde hizmet vermektedir. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, kaban, etek, abiye, eşofman, ferace, mont ve elbiseleri bulunmaktadır. E-tesettür internet sitesinde omuz ve sırt çantaları gibi ürünlerini de satışa sunmuştur. Ayrıca beden bulmakta zorlanan müşterilerine de hizmet veren E-tesettür büyük beden alanında farklı model, renk ve bedenden ürünlerini de satışa sunmuştur. E-tesettür giyim sektörünün yanı sıra eşarp ve şal gibi ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. E-tesettür internet sitesi sayesinde Armine, Aker, Pierre Cardin, Butik Melina ve Kayr gibi birçok farlı markadan ürünleri piyasaya sürerek müşterilerine hizmet vermektedir. Uluslararası alanda hizmet veren E-tesettür müşterilerine yurt dışında da ürünlerini satışa sunmuştur. E-tesettür müşterilerine farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan E-tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

E-tesettür müşteri iletişim telefon numarası: 0850 200 92 00

Arama terimleri: E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*