Digitürk Play Çağrı Merkezi ve İletişim Numaraları

Yıllardır hayatımıza yer edinmiş Digitürk’ün en kapsamlı servislerinden biri Digitürk Play bomba gibi kampanyaları ile göz dolduruyor. Son zamanlar da adını da sıkça duyduğumuz ve beinsport a üye olan Digitürk ekibinin yeni müşteri hizmetleri, iletişim ve çağrı merkezi nelerdir?

Digitürk Play İletişim Numarası

Digitürk şu anda ülkemiz de çeşitli yayın tiplerin de ( SD / HD / 3D / 4K ) yayın yapan bir platformdur. Geçmişten günümüze gelen çoğu zaman da premium dizileri yayınladıkları dizi kanalları, filmleri yayınladıkları sinema kanalları ve şüphesiz en çok dikkat çeken yayını ise süper ligi yayınladıkları lig tv idi. Fakat son zamanlar da haberlerden de görebileceğiniz üzere Digitürk’ün spor toto süper lig yayınlarını yayınladığı lig tv beinsports ailesine katıldı ve artık oradan yayın hayatına devam etmektedir.

Digitürk Play Müşteri Hizmetleri

Bir çok kullanıcı spor paketini alırken içerisin de sadece Türkiye değil avrupanın en gözde en beğenilen liglerini de beraberinde kazanıyor. Bunlardan şüphesiz en kaliteli olanı ise premier lig. Firmanın kuruculuğunu Türkcell’in de kuruculuğunu yapmış olan Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük girişimcilerden biri olan Mehmet Emin Karamehmet kurmuştur. Bize kazandırdığı sayısız proje ve etkinliklerden ötürü de kendisine bir teşekkürü borç biliriz. Liglerin içerisinde ingiltere premier lig dışında ispanyanın birinci ligi olan la liga ve yine avrupanın en pahalı kulüplerini bünyesinde barındıran fransa ligide yer alıyor.

Çeşit çeşit paketlerin yanı sıra spor, eğlence, sinema gibi paketleri de satın alabiliyor ve alabildiğiniz bu paketleri dilediğiniz digital ortam da kullanabiliyorsunuz. İşe giderken telefondan izleyebilir, iş yerinde tabletinizden ya da evinize gittiğinizde ise televizyonunuzu açarak istediğiniz ligi en üst kalite ile izleyebilir ve bu eşsiz deneyime sahip olabilirsiniz.

Digitürk Play Müşteri Hizmetleri
+9 0 212 473 73 73
Digitürk Play Çağrı Merkezi
+9 0 212 473 73 73
Digitürk Play Resmi Firma Adresi
Yıldız Cad. No:34 Polat Tower Besiktaş / İstanbul

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Digitürk Play Çağrı Merkezi ve İletişim Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*