Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Decathlon mağazası tam olarak 1976 senesinde Fransa’da kurulmuştur. İçerisinde çeşitli markaların spor ekipmanlarının yer aldığı bu mağazanın adı ise Dekatlon sporundan gelmektedir. Fransa’da kısa bir süre içerisinde büyük bir ilgi ile karşılaşan Decathlon böylelikle şube sayısını arttırmıştır. Daha sonra yurt dışına açılmayı hedefleyen Decathlon mağazası ilk olarak Almanya ülkesinde açılmıştır. Sonrasında İspanya, İngiltere’de mağaza açan Decathlon, Amerika’da da mağaza açmış ancak 2006 senesinde ülkeden çekilme kararı almıştır. Türkiye’de ilk mağazasını ise 2010 senesinde açan Decathlon mağazalarında Nike, Adidas gibi ünlü markaların ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca Decathlon’un kendi markaları olan  Quechua, Tribord, B’twin, Kalenji, Domyos gibi markaların ürünlerini de satın alabilirsiniz. İstanbul, Bursa, Kocaeli, Antalya, Tekirdağ, İzmir ve Muğla gibi şehirlerde mağazalar açan Decathlon’da kadın, erkek ve çocuk ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Size en yakın Decathlon mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için Decathlon çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Decathlon iletişim numarasını arayarak Decathlon mağazasından satın aldığınız ürünler hakkında şikayette bulunabilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Decathlon müşteri hizmetleri 0850’li numara üzerinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Ayrıca firmanın resmi internet sitesi üzerinden de alışveriş yapabilir ve sitede karşılaştığınız sorunları firmanın çağrı merkezi yetkililerine ileterek problemlerinizi çözebilirsiniz.

Decathlon Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 532 33 22

Arama Terimleri: Decathlon irtibat telefonu, Decathlon iletişim numarası, Decathlon telefon numarası, Decathlon çağrı merkezi, Decathlon müşteri hizmetleri, Decathlon canlı destek, Decathlon müşteri temsilcisi, Decathlon şikayet hattı,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*