Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiçek Sepeti

Ciceksepeti.com Türkiye’de çiçekçilik satış anlayışını değiştirmek, internet üzerinden hızlı ve uygun fiyata çiçek gönderimi sağlayabilmek amacı ile kurulmuştur. Çiçek Sepeti Türkiye üzerinde birlikte çalıştığı 400’den fazla çiçekçi iş ortağı ile birlikte günümüzün hediye ve e-çiçek sektörünün lideri durumuna gelmiştir.

Binlerce çeşit çiçek ve hediyelik eşya envanterine sahip olan Çiçek Sepeti müşterilerine çok geniş bir portföy sunmaktadır. Beğenilen çiçek yada hediyelik eşyaya yine internet sitesi üzerinden kişiye özel değişiklikler yapılabilmektedir.

Hızlı Teslimat

Çiçek Sepeti gün içerisinde saat 15:00’a kadar yapacağınız tüm alışverişlerinizi aynı gün kargoya ulaştırmaktadır. Kargo şirketleri ile anlaşması olduğundan dolayı iletmiş oldukları ürünler en geç iki gün içerisinde müşterilerine ulaştırılmaktadır. Her gün gelişen teknoloji dünyasında her an yeni atılımlar yapan Çiçek Sepeti, müşterilerine binlerce çeşit çiçek, hediyelik eşya, BonnyFood ve BonnyGift kategorileri altında ürünler sunmaktadır. Sevdiklerinin yanında olamayıp onları mutlu etmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır Çiçek Sepeti, Türkiye’nin her yerine siparişiniz teslim edilmektedir. Çiçek Sepeti’ne özel; site üzerinde ki kayıtlı okullara kadar gönderimlerinizi yapabilmektesiniz. Site üzerinden yapacağınız tüm alışverişler tamamen güvenli ve size gönderilen ürünlerin hepsi titizlikle hazırlanmaktadır.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti’nin müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi üzerinden iletişim seçenekleri bulunmaktadır. Bu numaralar ve email adresi üzerinden Çiçek Sepeti’ne ulaşabilir; her türlü şikayet, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 00 79 – 0212 391 00 10
Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Email Adresi
cicekbilgi@ciceksepeti.com
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*