CEPTETEB Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

CepteTEB, Türk Ekonomi Bankası tarafından kurulan bir dijital bankacılık platformudur. 2008 senesinde mobil bankacılık alanında ilk kez karşımıza çıkan CepteTEB daha sonra dijital bankacılık sektöründe de faaliyet göstermeye başlayarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. Herkes bu dijital banka üzerinden bir hesap oluşturabilir ve bankanın ayrıcalıklarından faydalanabilir. CepteTEB uygulamasını iOS ve Android destekli tüm cihazlarınıza indirebilir ve uygulamayı kullanabilirsiniz. CepteTEB hesabı açarak bankanın sunmuş olduğu yüksek faizli mevduatlarından, kredi ve banka kartından ve kredilerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca CepteTEB üzerinden para transferi, fatura ödeme, döviz alım-satım gibi işlemlerinizi de yapabilirsiniz.  CepteTEB’li olanlara özel MOOV’da %10 indirim, İgdaş Doğalgaz Fatura ödemelerinde 2 taksit ve English Ninjas’da tam olarak %70 kampanyalarından yararlanabilirsiniz.  Eğer siz de CepteTEB’li olmak istiyorsanız CepteTEB müşteri hizmetlerini arayarak bankanın yetkilisi ile iletişime geçebilir ve CepteTEB hesabı açabilirsiniz.

CepteTEB’li olduğunuz zaman yine TEB ATM’lerinden para yatırma ve çekme işlemlerini yapabilirsiniz. CepteTEB çağrı merkezi müşterilerin sorunları ve şikayetleri için kurulan bir destek merkezi ağıdır. CepteTEB müşteri hizmetlerini arayarak bankanın müşterileri için sunmuş olduğu avantajları ve fırsatları öğrenebilir siz de bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Uygulamanız ile ilgili yaşadığınız sorunlar ve şikayetleriniz için de CepteTEB iletişim numarasını arayabilirsiniz.  Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan müşteri temsilcileri müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır.

CepteTEB Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 09 29

Arama Terimleri: CepteTEB irtibat telefonu, CepteTEB canlı destek, CepteTEB telefon numarası, CepteTEB çağrı merkezi, CepteTEB müşteri hizmetleri, CepteTEB müşteri temsilcisi, CepteTEB şikayet hattı, CepteTEB iletişim numarası,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*