Carrefour İletişim Telefon Numarası

Carrefour Fransa’ya ait 1957 yılında kurulmuş süpermarket zinciridir. Amerika’ya ait toptan satış marketi olan Walmart’tan sonra gelen Carrefour en büyük cirosu bulunan mağazadır. Dünya genelinde birçok ülkede faaliyetlerini sürdürmesine rağmen Avrupa Birliği. Brezilya ve Arjantin’de ağırlıklı olarak hizmet vermektedir. Yurt dışında ilk mağazasını 1975 yılında Brezilya’da açmıştır.  Carrefour Türkiye’de faaliyete başlamadan önce Sabancı Holding ile ortaklık sonucu CarrefourSA ismini almıştır. Türiye’de ilk mağazası 1993 yılında faaliyete başlamıştır. Ayrıca Türkiye içinde açılan ilk süpermarket unvanına sahiptir. Aradan geçen zamandan sonra 1996 yılında ortaklık sonucu oluşan CarrefourSA ismi kullanılmıştır.  Carrefour 1999 yılı içerisinde rakip market zinciri olan Promodés ile Carrefour birleşmişlerdir. Türkiye içinde Promodés!in 3 adet mağazası bulunmaktaydı. Birleşme sonucu Promodés adı Carrefour ismiyle değiştirilmiştir. Daha sonra market zinciri alanında bulunan birçok market ile 1999 yılından itibaren satın alınarak CarrefourSA ve diğer marketler ile birleşmişlerdir. CarrefourSA yıllar içinde gelişerek Türkiye’nin şehirlerinde birçok farklı market alanıyla hizmete başlamıştır. Hipermarket, süpermarket, gurme market ve mini marketleri ile toplamda 596 adet market şubesi bulunmaktadır. Farklı kaliteden markalı ürünleri ile her bütçeye için farklı fiyatları sayesinde istediğiniz ürünü satın alma imkanınız bulunmaktadır. Bazı zamanlar içinde müşterilerine uygun fiyatlarla alışveriş yapma imkanı sunmakta olan CarrefourSA müşterilerinin memnuniyeti düşünerek Carrefour müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası kullanıma sunmuştur.

Carrefour çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, talep ve görüşleriniz için arayabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar ve sormak istediğiniz sorular için 08.00 ile 24.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Carrefour müşteri iletişim telefon numarası: 444 10 00

Arama terimleri: Carrefour müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Carrefour çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*