Burgan Bank İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Burgan Bank ilk isim olarak 1900’lü yıllarda duyulmuştur. Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş olarak 1989 yılında bu bankayı kurmuştur. Bankanın kuruluşunun ardından en çok dikkat çeken yönü birçok banka ile birlikte ortak yatırım bankacılığında iyi  bir seviyeye gelmiş olmasıdır. Geçmişe baktığımız 2001 yılı itibariyle yalnızca bir şube ile bireylerin hizmetinde yer almıştır. Ancak günümüze geldiğimiz zaman bu banka sayısının çok daha fazla olduğunu görmek mümkündür. Hizmetlerinin yüksek olmasıyla şube arttırmaya gitmiş ve günümüzde birçok şubesi bulunmaktadır Ayrıca ülkenin dört bir yanına yayılan bu banka tüm şirketlerin ve bireylerin finansal sorunlarda yaşadığı her türlü krizin çözümü olması yolunda büyük adımlar atmaya devam etmektedir. Bu yıllara kadar tek şubeden büyüyüp koca bir sistem haline gelmelerinde en büyük etken müşteriler ve sektörün ileri gelenleri ile kurduğu yakından ilişkilerdir. Sektörün en iyisi olma yolunda her zaman yakınlığın ve samimiyetin ön planda olmasını savunmuşlardır. Tüm sorularınız için Burgan Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

Burgan Bank ile ilgili sorun yaşadığınızda tüm istediklerini iletmeniz için oluşturulmuş bir müşteri hattı bulunuyor. Tüm önerilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmak için Burgan Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak iletebilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Banka müşteri memnuniyeti için birçok çalışmalar yapmış ve müşteri için en iyi hizmeti verebilmek için çaba göstermiştir. Diğer tüm işlemleriniz için Burgan Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.

 

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 222 82 22

Arama Terimleri; Burgan Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Burgan Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*