BTM Moda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

BTM Moda Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2012 yılında mağazaları sayesinde faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden ürünleri ile hizmet vermiştir. BTM Moda mağazalarında birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. BTM Moda mağazalarında kadın ve erkek giyim alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca BTM Moda mağazalarında bot, spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi ayakkabı alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. BTM Moda mağazalarında çocuk ayakkabı alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren BTM Moda çanta, kemer, eşarp ve çorap gibi aksesuar alanında ürünlerini satışa sunmuştur. BTM Moda mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir. BTM Moda mağazaları ve internet sitesi üzerinden birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. BTM Moda farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan BTM Moda müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

BTM Moda müşteri iletişim telefon numarası: 0850 420 50 00

Arama terimleri: BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*