Bonus Card İletişim Telefon Numarası

Bonus Card Türkiye’de bankacılık sektöründe hizmet veren Garanti Bankası’na bağlı olarak hizmet veren kredi kartıdır. İlk olarak 1946 yılında Garanti Bankası adıyla bankacılık sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Banco Bilbao Vizcaya Argentaria ile ortak olmaları sonucunda isminde değişikliğe gidilerek Garanti BBVA adıyla hizmet vermektedir. Uluslararası alanda hizmet veren Garanti BBVA kredileri ve kredi kartları sayesinde müşterilerine bankacılık sektöründe birçok farklı alanda hizmet vermektedir. Bonus Card başta olmak üzere Bonus Gold ve Bonus Platinum gibi kredi kartları bulunmaktadır. Alışveriş yaparken bonus kazandıran Bonus Card sayesinde taksitli avans çekebilir, kazandığınız bonuslar ile üye işyerlerinden ücret ödemeden alışveriş yapabilir, yurt dışında birçok farklı ATM’den işlem yapabilir ve ödemelerinizi taksitli bir şekide kolayca yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca Bonus Card ile hesabınızda paranız olmadan da Havale ve EFT gibi bankacılık alanında güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapama imkanı sunan Bonus Card size özel fırsat ve kampanyalardan yararlanarak uygun fiyatlarla ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bonus Card kredi kartına Garanti BBVA şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ve telefon numarası ile başvuru yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek bankacılık alanında bulunan hizmetleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Garanti BBVA’ya ait Bonus Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Bonus Card çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Bonus Card müşteri iletişim telefon numarası: 444 03 33

Arama terimleri: Bonus Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Bonus Card çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*