Beko İletişim Telefon Numarası

Beko tam olarak 1955 senesinde Vehbi Koç tarafından Bejerano ile ortaklıkları sayesinde kurulmuştur. İki ortağın isimlerinin birleşmesi ile kurulan Beko markası ilk olarak konserve şirketi olarak kuruldu. 1983 senesinde ise beyaz eşya alanında faaliyetlerini göstermeye başlayan firma kısa bir süre içerisinde Türkiye’de büyük bir müşteri kitlesi edinmeyi başarmıştır. Sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da adından sık sık bahsettiren Beko markası 2000 senesinde Arçelik markasının bünyesinde yer almaya başlamıştır. Ayrıca yurt dışında kendi marka adı ile satış yapan ilk mağaza olan firma 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Günümüzde beyaz eşya, akastre, elektronik, ısıtma – soğurtma ve küçük ev aletleri alanlarında ürünler üreten firma oldukça geniş bir ürün yelpazesine aittir. Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde yetkili satıcıları bulunan Beko firması her geçen gün mağazalarını arttırmaktadır. Eğer size en yakın yetkili satıcının nerede olduğunu bilmek istiyorsanız Beko müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Her geçen gün büyümeye devam eden Beko markası müşterilerinin memnuniyetini önemsemekte ve onların görüşlerini dikkate almaktadır. Beko çağrı merkezini arayarak firma hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi dile getirebilir ve firmanın yetkilisiyle iletişime geçebilirsiniz. Beko iletişim numarasını arayarak markanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve markanın ürünleri hakkında problemlerinizi dile getirerek çağrı merkezi yetkililerinden destek alabilirsiniz. Hem kalitesi hem de uygun fiyatlı olması ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Beko aynı zamanda müşterileri için sık sık kampanyalar düzenlemektedir.

Beko Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 08 88

Beko İletişim Formu

Arama Terimleri: Beko irtibat telefonu, Beko canlı destek, Beko müşteri temsilcisi, Beko şikayet hattı, Beko iletişim numarası, Beko telefon numarası, Beko çağrı merkezi, Beko müşteri hizmetleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*