BDDK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, kurulduğu zamandan beri kendini geliştirmiş ve gelişmeye devam etmiştir. Bankacılık sektörü ile ilgili tüm işlemleri düzenlemekte ve denetlemektedir. Tüzükler hakkında düzenlemeler yapar, banka ürün ve hizmetleri hakkında kanunlar çıkarır, banka işleyişlerine karar verir ve bildirir, banka personellerini denetler. Sadece banka personellerini değil tüm bankayı, binayı, işlemleri, fişleri, müşterilerin işlemlerini denetleyebilir. BDDK’nın yayınladığı her kural, kanun niteliğindedir. Bankalar bu kuralların dışına çıkamazlar. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun kuralları dışına çıkan tüm banka ve banka personellerine yaptırım uygulanmaktadır. Ayrıca bir banka açılacağı zaman BDDK’dan izin almış olması gerekmektedir. BDDK izni olmadan hiçbir bankacılık işlemi yapılamamaktadır. Tüm sorularınız için BDDK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm sorularınızın cevabını kolayca alabilirsiniz. BDDK çok bilinen ve yoğun bir telefon trafiği olan bir müşteri hizmetlerine sahiptir. Bazı zamanlarda telefon trafiği yoğun olabilir. BDDK web sitesinde bulunan e-posta adresine mail atarak kolayca irtibata geçebilirsiniz.

 

 

BDDK ile ilgili tüm şikayet, öneri, istek ve sorularınız için BDDK çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde aramanızı tavsiye ederiz. Aksi halde bağlantı sorunu yaşayabilirsiniz. BDDK hakkında merak ettikleriniz ve işlemleri hakkında sormak istediğiniz soruları için BDDK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca öğrenebilirsiniz.

 

 

BDDK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 23 35

 

 

 

Arama Terimleri; BDDK müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BDDK müşteri hizmetleri, BDDK çağrı merkezi iletişim telefon numarası, BDDK çağrı merkezi, BDDK irtibat numarası, BDDK telefon numarası, BDDK iletişim telefon numarası, BDDK canlı destek, BDDK şikayet hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*