Bank Pozitif Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma Hattı

Bank Pozitif 2002 yılında TMSF tarafından satışa sunulmuş Toprak Yatırım Bankası hisselerinin C Faktoring tarafından satın alınmasının ardından 2004 yılında kurumsal ve bireysel bankacılık hizmetleri veren bir bankadır. İzmir ve Ankara’da bulunmaktadır. Başka ilde şubesi yoktur. Para çekme, para yatırma, para transferleri, HGS, OGS, hesap açma, bireysel kredi, kredi kartı gibi işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Diğer tüm sorularınız ile ilgili tüm işlemleriniz için Bank Pozitif çağrı merkezi iletişim telefon numarasından destek alabilirsiniz. Şubeye gelen tüm müşteriler ile kusursuz bir şekilde ilgilenilir. Tüm ürün ve hizmetlerden isteyen her müşteri kolayca yararlanır. Bank Pozitif kurulduğu zamandan beri kaliteli hizmet sunmasıyla bilinir. İzmir ve Ankara civarında bankayı kullanmak isteyen herkes kolayca kullanır. Genel olarak kurumsal çalışmaların yürütüldüğü Bank Pozitif, bireysel bankacılık olarak on binlerce müşteriye sahiptir.

Bank Pozitif işlemleri hakkında bilgi almak için Bank Pozitif müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri içinde aradığınızda kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm şikayet, soru, istek ve önerileriniz için Bank Pozitif çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak kolayca irtibata geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğu ve göz önüne alındığı bu banka, yıllardır hizmet vermektedir. Hesap işlemlerinde yaşanan tüm sorunlarda ve sormak istediğiniz tüm sorularda size yardımcı olacak birçok müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Sektörün lider isimlerinden biri olarak anılmaktadır. Adı pek fazla bilinmese de müşteri kapasitesi ve işlem hacmi olarak bakıldığında çok iyi bir banka olmasıyla bilinir.

Bank Pozitif Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 43 65

Arama Terimleri; Bank Pozitif müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Bank Pozitif çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*