Asus İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Asus İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Telefon, tablet, bilgisayar, laptop hatta powerbank denilince akla gelen en iddialı isim ASUS şüphesiz. Peki bu başarılı ve kaliteli firmanın müşteri hizmetleri performansı nasıldır? Teknik servis, iletişim, çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numaraları ne alemde? İnceleyelim. 

ASUSTek Computer Inc.

Kuruluş tarihi 1989 yılına dayanan Tayland menşeili firma bilgisayar ve donanım üreticiliği alanında dünya üzerinde lider konumda bulunuyor. Telefon, Notebook, tablet, ana kartı, ekran kartı, masaüstü bilgisayar, ağ ürünleri, ses ürünleri, ev & araç sistemleri, oyuncu ürünleri ve daha bir çok donanımsal anlamda ürün üreten ve geniş bir kitleye hitap eden Asus bu anlamda kendini geliştirmiş bir firmadır.

Peki tüm bunların yanında müşteri hizmetleri anlamında nasıl bir kalite sergiliyorlar? İade, teknik servis gibi sürekli ihtiyaç duyulan servislere karşı tutumları nasıl bunları da incelemek gerekiyor. Ceo görevini 2008 yılından beri üstlenen Jerry Shen görevini layıkı ile yerine getiriyor.

Genel üs merkezi Taipei, Tayvan’da bulunan Asus şirketinin müşteri hizmetleri de bulunuyor. Zenfone model cinsinde ki telefonları ülkemiz de yüksek donanımsal ve düşük fiyat politikası ile bir hayli satış yapmış durumda. Hem donanımsal, hem fiziksel, hemde görünüş olarak beklentileri ve istekleri sonuna kadar karşılayan Asus yaptığı satışlardan ve yaptığı karlar ile bunu kanıtlar halde.

Asus Müşteri Hizmetleri Numaraları

Tayvan menşeili olan şirketin en genel sorunlarını sorabileceğiniz bir müşteri temsilcisi dışında ülkemiz de yürürlüğü devam eden teknik servis numarası da bulunmaktadır. Aşağıda ki bağlantılardan dilediğiniz müşteri temsilcisi departmanına ulaşabilirsiniz. Yapamadığınız yada takıldığınız yerleri bizlere yorum ve ya iletişim formundan ulaştırmanız halinde gerekli müdahaleler yapılacaktır.

Şirketin teknik servis, müşteri temsilcisi durumundan farklı olarak çeşitli sosyal mecralarda da sürekli yardım ve iletişim halinde bulunduğunu biliyoruz. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağları aktif olarak kullanan şirketin, bir diğer iletişim biçimi ise bu. Kullanıcılar sorunlarını veya iletmek istediklerini sosyal medyada ki Asus sayfalarından da iletebilir ve sorunlarını çözüme kavuşturabilirler. Aynı zaman da teknik servise bağlanarak cihazıızın onarım, durumu hakkında sorgulamalar da gerçekleştirebilirsiniz.

Asus Müşteri Hizmetleri Numarası
+90 850 522 2787 
Asus Çağrı Merkezi Numaraları
0850 522 2787 
Asus Teknik Servis İletişim Numaraları
0850 522 2787 
Hizmet alabileceğiniz çalışma saatleri
Pazartesi – Cumartesi : 09.00-18.00

 

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Asus İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*