Arçelik İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Arçelik İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Arçelik günümüze, 2017’ye kadar gelmiş geçmiş en büyük beyaz eşya firmalarından biridir. Peki Arçelik’in iletişim çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri gibi numaraları nelerdir?

Arçelik İletişim Merkezi Numaraları

Arçelik her türlü beyaz eşyanın bulundu buzdolabından çamaşır makinesine kurutma makinesinden bulaşık makinesini A’dan Z’ye aradığınız tüm eşyaları bulabileceğiniz bir beyaz eşya firmasıdır. Arçelik Türkiye’nin hemen hemen her yerinde teknik servisinin bulunduğu tek firmalardan biridir aynı zamanda kullanıcıları dilediği zaman teknik firmalardan garantisi devam ettiği sürece ücretsiz destek almaya devam ediyor. Türkiye geneli 500’den fazla teknik servis bölgesi ile alanında Lider konumda bulunuyor.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Numarası

Dilediğiniz zaman haftanın her günü her saati müşteri hizmetlerini arayarak sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Arçelik kullanıcı politikaları gereği müşterilerinin sorunlarını çözme konusunda diğer firmalardan çok daha üstün durumdadır. Aynı zamanda müşteri hizmetlerine dilediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde bağlanabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Arçelik Türkiye’nin en büyük holding gruplarından biri olan Koç Holding’in bünyesinde barınmaktadır. Buda Arçelik’in profesyonel, kullanışlı ve en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından biri yapmaktadır. Aşağıda yer alan numaralar ile müşteri temsilcisine bağlanabilir dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri No
444 0 888 
Arçelik Müşteri Temsilcisi
444 0 888 
Arçelik Ana Genel Müdürlük Numarası
0 212 314 34 34  

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Arçelik İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*