Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nutricia firması 1921 yılında Almanya’da kurulmuştur. Nutricia şirketi Milupa ile beraber SHS International firmalarını satın alarak ileriye dönük yatırım yapmıştır. Daha sonra ise şirket Cow&Gate isminde farklı bir firma ile anlaşma yaparak NUMİCO adında bir araya gelmiştir. Numico ismi şirketlerin ilk kelimelerinde ki harflerden oluşmaktadır. 2007 yılının ortalarına doğru, Danone firması NUMİCO’yu kendi bünyesine katmıştır ve Aptamil, Bebelac, Lactamil ve Milupa Danone çatısı altında girmişlerdir. Bu ürünleri Türkiye pazarına ise Numil Gıda sokmuştur.

Danone Türkiye 81 ilde, 65.000’e yakın satış noktasında hizmet vermektedir. Aynı zaman da 200’ü aşkın distribütörü bulunan Danone Türkiye’nin en büyük satış pazarı olan firmaları arasındandır. Danone Türkiye 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Danone Türkiye’nin tam 9 şehrinde üretim gerçekleştirmektedir. Danone firması, Türkiye pazarından her defasında memnun olduklarını kesin ve net bir dil ile belirtmektedir. Danone üretmiş olduğu tüm ürünlerde hem kalite, hem satış hedeflerine ulaşmış tekel firma konumundadır. Bir çok dalda ödül ve övgüye sahip firma Türkiye pazarında son sürat üretim ve satışına devam etmektedir.

Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aptamil, çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara üzerinden Aptamil ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlar ile ilgili bilgi talep edebilirsiniz. Haftanın yedi günü müşteri hizmetleri hattına ulaşabilirsiniz.

Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 202 51 51
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Aptamil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

1 yorum

  1. Premature mama içinden küçük böcekler çıkıyor. Son kullanma tarihi 2019 yazıyor. Lütfen dönüş yapılmasını istiyorum. Mama kutusunu yarın istanbul pendik sağlık müdürlüğüne goturecegim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*