Anadolubank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Anadolubank Türkiye’nin özel sermayeli mevduat bankalarından biridir. Buğday Bankası A.Ş. ve Türk Ekspress A.Ş. olarak bilinen iki farklı şirketin birleşmesiyle 1961 yılında banka olarak faaliyete geçmiştir. İlk kurulduğu zamanda 31 adet şubesi ile hizmet vermekte olan Anadolubank hedefleri doğrultusunda Türkiye’nin dış ticareti açısından desteklenmeyi amaç edinmişlerdir. Aradan geçen yıllardan sonra Anadolubank’ın gelişmesiyle banka şubelerinde artış olarak 130 adet şubesi ile kaliteli hizmetine devam etmekteydi. Anadolubank müşterilerine hitap edecek şekilde kredilerini düzenlemektedir. Tek bir alana yönelmeyerek Türkiye içinde bulunan küçük,orta veya büyük işletme ve esnaflara kredi sağlamaktadır. Bireysel, kurumsal ve KOBİ alanında müşterilerine taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi başta olmak üzere farklı türden krediler ile nakit ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olmaktadırlar. Anadolubank’ın 120 aya varan vade ve kredi türüne göre değişen faiz oranları ile bütçenize uygun kredinizi alabilirsiniz. Anadolubank kredilerinin yanı sıra kredi kartları ile de hizmet vermektedir. Kredi kartı adı olan Anadolubank Worldcard’ı dünya çapında kullanabilirsiniz. Size özel kampanya ve fırsatları ile keyifli ve güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Yaptığınız alışverişlerinizde kazandığınız World Puanlar’ınız yeterli olması durumunda alışverişlerinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyeti için Anadolubank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunarak müşterilerinin kartlar ile ilgili bilgi alma, başvuru koşulları ve diğer kart veya kredilere ait konuları danışmak için kullanıma sunulmuştur.

Anadolubank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Yaşadığınız kart ile ilgili sorunlar ve sormak istediğiniz sorular için yetkililere danışabilirsiniz.

Anadolubank müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 55 50

Arama terimleri: Anadolubank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Anadolubank çağrı merkezi iletişim telefon numarası

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*