Anadolu Jet İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Anadolu Jet İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Anadolu Jet, Türkiye’de THY, Pegasus, OnurAir gibi bir çok ulusal anlamda hizmet veren havayolu şirketleri ile boy gösteren Türkiye merkezli kurulmuş bir havayolu şirketidir. Peki Anadolu Jet müşteri hizmetleri numarası, iletişim numarası veya irtibat numaraları nelerdir? 

Anadolu Jet Çağrı Merkezi

2008 yılının nisan ayında kurulan şirket şu anda Türkiye’nin bir çok bölgesine uçuş yapmaktadır. Bunlara Denizli, İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon, Erzurum, Antalya gibi şehirler de dahildir. Ana merkez binası Ankara / Çankaya’da bulunan Anadolu Jet, kullanıcılarına en ergonomik ve en iyi şekilde uçuş imkanı sağlamak için uğraş göstermektedir.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri

Aynı zaman da havayolu şirketinin çıkarılır yada ilk açılış nedenlerinden biri THY ( Türk Hava Yolu ) şirketinin aslın da yan bayisi olmaktı. Nitekim öyle de. Anadolu Jet biletlerini THY resmi sitesi üzerinden de alabiliyorsunuz. Türk Hava Yollarının yeni bir etkinliklerini denediği, bizzat uyguladığı yan şirketi olan Anadolu Jet THY ile işbirliği içerisindedir. Bu yüzden ismini ilk kez duymanız şüphe ile yaklaşmanıza neden olmasın. Aksine şirket gayet güvenilir, konforlu ve bir o kadar da temiz hizmet sunmaktadır. En yakın rakipleri, AtlasGlobal, Sunexpress,  OnurAir,  ve Pegasus gibi şirketlerle yan bayi olmasına rağmen kafa kafaya giden Anadolu Jet hava yolu şirketinin hızını durdurmaya hiç niyeti yok gibi. Anadolu Jet’in müşteri hizmetleri, çağrı merkezleri ve iletişim numaraları aşağı da yer almaktadır.

Unutmamanız gerekenler, iletişim halinde  iken müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Aynı zaman da sorularınıza göre bildirim oluşturulabilir. Ayrıca Anadolu Jet müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca aktif hizmet vermektedir.

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri Numarası
444 2 538 (444 A JET) 
Anadolu Jet Çağrı Merkezi Numarası
0 850 333 2 538
Anadolu Jet Adres Bilgileri
Kentpark İş Merkezi AnadoluJet Ofisleri Eskişehir Yolu 7. km. No: 164 Kat: 6 Çankaya/ANKARA

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Anadolu Jet İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*