Alternatif Bank Müşteri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Türkiye’nin yabancı sermayeli bankalarından biri olan Alternatif Bank’ın yaptığı ortaklık sonucu eski adı olan ABank ve logosu değiştirilmiştir. Katar’a ait ilk özel banka olan The Commercial Bank ile 2013 yılında ortak olmaya karar vermişlerdir. Alternatif Bank’ın 75 % oranında bulunan hisseleri satın almıştır. Aradan geçen 3 yılın sonunda ise tamamen ortağı haline gelmiştir. Rahat ve güvenilir bankacılık sistemine bir yenisini ekleyerek yola çıkmışlardır. Müşteri memnuniyetini, kolay ve kusursuz bankacılık hizmetlerini geliştirmek amacıyla kurulmuşlardır. Türkiye’de 48 şubesi ve birçok çalışanı ile hizmet veren Alternatif Bank kredilerinden, yatırım amaçlı finansal hizmetlere kadar benzer bankacılık kategorilerinde müşterilerine kullanma olanağı sunmuştur. Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayarak yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin ilk çipli kartını hizmete sunan bir bankadır. Dünya genelinde VISA veya MasterCard logosu bulunan yerlerde dilediğiniz gibi alışveriş yapma ve nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans özellikli kredi kartları bulunmaktadır. Size özel kampanyaları ve bonusları sayesinde rahat ve güvenilir alışverişi müşterinin hizmetine sunan Alternatif Bank eksik yönlerini müşterilerinden aldığı önerilerle tamamlayarak kendilerini geliştirmek istemektedirler. Alternatif Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası üzerinden kabul etmektedir.


Alternatif Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını öneri, talep ve şikayet gibi alanlarda arayaral bilgi verebilirsiniz. Ayrıca kartlara, kredilere ve diğer bankacılık hizmetlerine ait yaşadığınız sıkıntılı konularda yetkililer tarafından 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.


Alternatif Bank müşteri iletişim merkezi telefon numarası: 444 00 55

Arama terimleri: Alternatif Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Alternatif Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarası 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*