AliExpress İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

AliExpress İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

AliExpress, Alibaba Grup bünyesinde bulunan bir e ticaret sitesidir. AliExpress 1999 yılında Çin’de kurulmuş bir şirkettir. Daha sonra günümüze kadar gelmiş hatta birçok milyonlarca kullanıcının tercih ettiği bir sitedir. Aynı zamanda insanların AliExpress’i tercih etmesinin sebebi ürün yelpazesinin inanılmaz fazla ve ucuz olmasıdır.

AliExpress İletişim Numarası

Çok tutulmasının en büyük nedenlerinden biri ise dünyanın hemen hemen her yerine ücretsiz kargoların olunması, bu ücretsiz kargolara dahil olan ürünlere 1 dolardan 3 dolara 0.12 dolardan 500 dolara kadar hemen hemen bir sürü ürün de geçerli ücretsiz kargo inanılmaz cezbedici bir özellik. Peki bu kadar büyük bir şirket olan AliExpress’in iletişim, çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri gibi numaraları nelerdir?

AliExpress Müşteri Hizmetleri

Aliexpresse müşteri hizmetleri alanında numara ile ulaşmak mümkün değildir. En azından şimdilik bu böyle ama aliexpressin canlı destek bölümünden dilediğiniz ürünlerin sorunları hakkında soru sorabilir çözüm bulabilirsiniz.

Aliexpressten bir ürün satabilir kendi dükkanımızı oluşturabilir kullanıcılarınıza dilediğiniz gibi bunları tasarlayabilirsiniz aynı şekilde AliExpress’ten aldığınız ürünlerin kendi ülkenizde düşük fiyatlarla getirerek üzerine kar marji koyarak dilediğiniz gibi satışını gerçekleştirebilirsiniz AliExpress bu alanda dünyanın en çok sektörler arasında tercih edilen markası

AliExpress İletişim Numaraları
(+852) 2215-5100
AliExpress Müşteri Hizmetleri Numaraları
(+852) 2215-5100
AliExpress Yardım ( Canlı Destek ) Sayfaları
helppage.aliexpress.com/buyercenter/selectTopic.htm
Aynı zaman da firmaların, bankaların, özel kuruluşların ve aklınıza gelebilcek tüm müşteri hizmetleri, iletişim numaraları gibi numaralara musteritemsilcisi.site / Müşteri Hizmetleri adresimizden ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
AliExpress İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

17 yorum

  1. Bu sitenin ne oldugu belli değil verdigi tarih gelince bir ay daha gün atıyor.Şu siparişim gelsin birdaha tövbe bedava verseler almam.4 ay oldu.ne arayan var ne soran.üründende ümidimi kestim.Sakın sizde bizim gibi hata yapmayın.Türkce bir tlf iletişimine dahi ulaşamadım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*