Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Albaraka Türk Katılım Bankası tam olarak 1984 senesinde kurulmuştur. Hizmet vermeye bir sene sonra başlayan bankanın kurucuları ise Albaraka Bankacılık Grubu ve İslam Kalkınma Bankasıdır. Kısa bir süre içerisinde alanında en çok tercih edilen bankalar arasında yer almayı başaran Albaraka Türk Katılım Bankası yıllardır verdiği hizmet ile birçok kişinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Senelerdir alanında yaptığı çalışmalar ile müşteri memnuniyetini arttıran ve birçok kişinin tercih etme nedeni olan Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerine hem kurumsal hem de bireysel alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye içerisinde 209’dan fazla şubesi bulunan Albaraka Türk Katılım Bankasının aynı zamanda bir şubesi Irak’ta yer almaktadır. Türkiye’nin birçok yerinde ATM’si bulunan Albaraka Türk Katılım Bankası müşterileri için sık sık kampanyalar düzenleyerek onları ekonomik anlamda rahatlayacak fırsatlar sunmaktadır. Albaraka Türk Katılım Bankasının sunduğu fırsatlar ve avantajlar hakkında bilgi almak için Albaraka Türk Katılım Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası iletişim numarası hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermektedir. Bankanın çağrı merkezini arayarak kredi hesabınız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri müşterilerinin sorunlarını ve şikayetlerini dinlemekte ve onların problemlerine yanıt vermek için kurulmuştur. Eğer banka hakkında bir şikayetiniz varsa bunu çağrı merkezini arayarak dile getirebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 5 666

444 5 666

Arama Terimleri: Albaraka Türk Katılım Bankası irtibat telefonu, Albaraka Türk Katılım Bankası canlı destek, Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri temsilcisi, Albaraka Türk Katılım Bankası şikayet hattı, Albaraka Türk Katılım Bankası iletişim numarası, Albaraka Türk Katılım Bankası telefon numarası, Albaraka Türk Katılım Bankası çağrı merkezi, Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*