Akbank İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Akbank günümüz de en çok kullanılan gerek sosyal mesajları ile gerekse sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye’de adından çokca söz ettirmiş bir bankadır. Gelin hep beraber Akbank’ın iletişim, çağrı ve müşteri temsilcisi numaralarına göz atalım.

Akbank

1948 yılının ocak ayında kurulan, Adana’nın pamuk üreticilerine finansman desteği amacı ile günümüze kadar gelmiş, Hacı Ömer Sabancı tarafından ele alınan bir banka Akbank. Şu anda genel merkezi Türkiye / İstanbul’dadır. Genel CEO görevini ise 2012 ocak ayından bu yana Hakan Binbaşgil yürütmektedir.

Sürekli yenilenen mobil uygulamaları, yeni nesle ayak uydurmaları ve her şeyden öte güncellik, kullanıcı davranışlarını ön planda tutan Akbank bu alanda en iyi ve iddialı içeriği olan Akbank Direkt ile sürekli günümüze kadar gelmiştir.

Televizyonlarda, radyolarda, internet reklamlarında ve daha bir çok reklam pazarlama yerlerinde sık sık karşılaştığımız Akbank Direkt bu alanda en iyi rakiplerinden önde konumda bulunuyor. Tüm işlemlerinizi şubeye gitmeden, bunlara para çekme, para yatırma, eft, havale ve diğer fatura ödemeleriniz de dahil hepsini mobil uygulamanızdan yapabiliyorsunuz.

Yeni nesil yüz tanıma, parmak izi okuma gibi üst seviye güvenlik önlemlerinin de bulunduğu uygulamada kredi kartı, ve diğer tüm gizli bilgilerinizin çalınması gibi durumların önüne geçilmiş oluyor. Bu konuda ciddi titizlik ve güvenliği ön planda tutan Akbank alanında diğer rakiplerinin çokca önünde yer alıyor.

Akbank Müşteri Temsilcisi Numarası
0850 222 25 25
Akbank Çağrı Merkezi Numarası
444 25 25
Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 222 25 25
Akbank İletişim Adresleri Numarası
444 25 25
Akbank E Mail Hesapları
akbank@akbank.hs03.kep.tr
Akbank Genel Müdürlük Adresi
Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

 

 

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*