Adidas Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi ve İrtibat Numarası

Adidas Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi ve İrtibat Numarası

Adidas limited şirketi dünyanın en büyük spor malzemesi üreticilerinden biri olup 1998 yılından beri Türkiye’de satış yapmaktadır. Adidas ismi kurucusu Adolf Dassler’in ilk harflerinden almaktadır. Adidas’ın kuruluşu 1. Dünya savaşı sonrasında başlamıştır. Savaş sonrası evinin mutfağında abisi ile birlikte ayakkabı üretmeye başlamıştır. Kardeşi ile birlikte 2. Dünya savaşına kadar yaklaşık 200 bin çift ayakkabı satan Adolf henüz adidas markasını oluşturmamıştır. Satışlarından memnun olan Adolf ve Rudi Kardeşler kundura fabrikası açarak bir süre beraber çalıştıktan sonra Adolf Adidas markasını Rudi ise Puma Markasını kurmuşlardır.

Adidas A.Ş. Türkiye Genel Müdürlük Telefon Numarası

Alanında lider markalar arasında olan adidas markası spor malzemeleri ve kişisel eşya kategorisinde 7 den 70 e geniş ürün yelpazesi ile ülkemizde hemen hemen her avm de her caddede bir satış noktası oluşturmuştur. Haliyle bu kadar çok ürünle birlikte hata payı da ortaya çıkan şirketin garanti kapsamındaki ürünlerinin tamiri ve bakımı ile ilgili müşterilerine sağladıkları büyük kolaylıklar vardır. Şirket olarak müşteri memnuniyetini bir ilke olarak benimsemiş adidas şirketi ürünleri için kullanıcılarına en az 3 yıl garanti sözü  vermektedir. Almanya menşeiili Adidas firması Online olarak da kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Online alışverişlerde belirli fiyat üzerinde alışveriş sözü veren müşterilerine ücretsiz kargo vererek müşterilerine alışveriş merkezlerine gitme zahmetinden de kurtarmaktadır. Üstelik yine online olarak yapılan her alışveriş için ise dönemsel olarak kullanıcılarına sıcak satış anında alınandan daha fazla indirim , hediye çeki yada sürpriz hediyeler de vermekten çekinmiyor.

Adidas Online

Adidas’ın ürün yelpazelerinin içerisinde Golf malzemeleri, koşu giyim ürünleri, futbol ayakkabıları günlük giyim ayakkabıları gibi her türlü sportif ve günlük kullanım eşyasını barındırmaktadır eğer sizde bu ürünlerden her hangi birini satın aldıktan sonra bir sorunla karşılaştıysanız aşağıdaki numaradan Adidas Türkiye müşteri temsilciliğini  arayarak bulunduğunuz durum ile ilgili yardım alabilir sorununuzu bir an önce çözüme ulaştırabilirsiniz.


Adidas A.Ş. Türkiye Genel Müdürlük Adresi  


Şakir Kesebir Caddesi, Gazi Umur Paşa Sokak, No: 25-27, Pk: 34349, Balmumcu, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


 


Adidas A.Ş. Türkiye Genel Müdürlük Telefon Numarası 


(0212) 355 3600


 


Adidas A.Ş. Türkiye Genel Müdürlük Alternatif  Telefon Numarası


(212) 337  1122


 


Adidas A.Ş. Türkiye Genel Müdürlük Fax Numarası


(212) 267 3670


 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Adidas Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi ve İrtibat Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*